You are here: Start Formacja Wakacje Obozy wakacyjne 2016

LSO Diecezja Gliwicka

Nowości w serwisie

Obozy wakacyjne 2016

Share

obozy2015Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczne wakacje dla ministrantów i lektorów!!! Serdecznie Was zapraszamy do wspólnej wakacyjnej przygody w gronie kolegów z innych parafii! 

Informator o obozach pobierz.

Plakat o obozach pobierz.

W tym roku - z powody ŚDM w Krakowie - przygotowaliśmy dla Was jeden turnus obozu w Nędzy (rowerowy), ale dłuższy, bo 14-dniowy!. Turnus przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i dla gimnazjalistów. Przyjmujemy zgłoszenia z różnych diecezji!

Obóz ma charakter sportowy - codziennie odbywają się wyprawy na rowerach w ciekawe miejsca okolicy oraz na basen. Uczestnicy obozu powinni wykazywać się dobrą kondycją sportową i posiadać dobrej jakości rower z przerzutkami. Zamieszkanie Diecezjalnym Ośrodku Formacyjnym w Nędzy, w pokojach 3, 4 - osobowych z łazienkami. Pełne wyżywienie. Prowadzącym obóz jest ks. Jacek Skorniewski - diecezjalny duszpasterz LSO. 

Termin  obozu: 1-14 lipca 2016 r.

Koszt: 460 zł, w tym 50 zł zaliczki płatnej przy zgłoszeniu.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej lub drogą mailową - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Szczegółowe informacje dla uczestników obozu znajdują się na karcie obozowej, którą otrzymuje się w mailowo w momencie wysłania zgłoszenia na turnus. Prosimy Czcigodnych Księży o zachęcenie swych podopiecznych do udziału w diecezjalnych wakacjach dla LSO! O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

{rsform 3}