You are here: Start Formacja Wakacje Obozy wakacyjne 2015

LSO Diecezja Gliwicka

Nowości w serwisie

Obozy wakacyjne 2015

Share

obozy2015Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczne obozy wakacyjne dla ministrantów i lektorów!!! Serdecznie Was zapraszamy do wspólnej wakacyjnej przygody w gronie kolegów z innych parafii! 

Informator o obozach pobierz.

Plakat o obozach pobierz.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was 2 wakacyjne turnusy na obozie sportowym w Nędzy (rowerowy)Przyjmujemy zgłoszenia z różnych diecezji!

OBÓZ ROWEROWY W NĘDZY

Obozy mają charakter sportowy - codziennie odbywają się wyprawy na rowerach w ciekawe miejsca okolicy oraz na basen. Uczestnicy obozu powinni wykazywać się dobrą kondycją sportową i posiadać dobrej jakości rower z przerzutkami. Zamieszkanie Diecezjalnym Ośrodku Formacyjnym w Nędzy, w pokojach 3, 4 - osobowych z łazienkami. Pełne wyżywienie. Prowadzącym obozy jest ks. Jacek Skorniewski - diecezjalny duszpasterz LSO. 

Terminy  obozów:

  • Turnus I (dla szkół podstawowych) - 29.06.-10.07.2015
  • Turnus II (dla gimnazjalistów i starszych) - 13-24.07.2015

Koszt: 420 zł, w tym 50 zł zaliczki płatnej przy zgłoszeniu.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej lub drogą mailową - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Szczegółowe informacje dla uczestników obozów znajdują się na karcie obozowej, którą otrzymuje się w momencie wysłania zgłoszenia na turnus. Prosimy Czcigodnych Księży o zachęcenie swych podopiecznych do udziału w diecezjalnych wakacjach dla LSO! O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

Zgłoszenia na obozy wakacyjne
Imię i nazwisko uczestnika (*)
Nieprawidłowe dane
Rok urodzenia (*)
Nieprawidłowe dane
Parafia (wezwanie) (*)
Nieprawidłowe dane
Miejscowość (*)
Nieprawidłowe dane
Wybierz turnus (*)

Nieprawidłowe dane
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej (*)
Nieprawidłowe dane
E-mail do korespondencji (*)
Nieprawidłowe dane
Telefon kontaktowy (*)
Nieprawidłowe dane