You are here: Start Formacja Wakacje Obozy wakacyjne 2012

LSO Diecezja Gliwicka

Nowości w serwisie

Obozy wakacyjne 2012

Share

wakacje 2012Otwieramy przyjmowanie zgloszeń na tegoroczne rowerowe obozy wakacyjne dla ministrantów i lektorów! Miejscem obozów będzie jak dawniej nasz Diecezjalny Dom Formacyjny w Nędzy. Serdecznie zachęcamy Was do uczestnictwa w nich: dają możliwość ciekawego, aktywnego i taniego spędzenia wakacji. Na naszych obozach dbamy o czas na wakacyjne wędrówki na rowerach, przygody i sport, a na pierwszym miejscu pogłębiamy naszą wiarę w Pana Boga i rozwijamy ministrackie wtajemniczenie.

Obozy mają charakter rowerowy - codziennie odbywają się wyprawy na rowerach w ciekawe miejsca okolicy oraz na basen. Zamieszkanie w pokojach 3, 4 - osobowych. Pełne wyżywienie.

Terminy  obozów:

  • Turnus I (dla szkół podstawowych) - 2-13 lipca 2012
  • Turnus II (dla gimnazjalistów i starszych) - 16-27 lipca 2012

Koszt: 370 zł, w tym 50 zł zaliczki płatnej przy zgłoszeniu.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej! Możliwe jest też zgłoszenie przez swojego Księdza w notariacie Kurii Diecezjalnej w Gliwicach. Szczegółowe informacje dla uczestników obozów znajdują się na karcie obozowej, którą otrzymuje się w momencie zapisu na turnus. Prosimy Czcigodnych Księży o zachęcenie swych podopiecznych do udziału w diecezjalnych wakacjach dla LSO! O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

Informator o obozach można pobrać tutaj.

Zgłoszenia na obozy wakacyjne
Imię i nazwisko uczestnika (*)
Nieprawidłowe dane
Rok urodzenia (*)
Nieprawidłowe dane
Parafia (wezwanie) (*)
Nieprawidłowe dane
Miejscowość (*)
Nieprawidłowe dane
Wybierz turnus (*)

Nieprawidłowe dane
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej (*)
Nieprawidłowe dane
E-mail do korespondencji (*)
Nieprawidłowe dane
Telefon kontaktowy (*)
Nieprawidłowe dane