You are here: Start Formacja Wakacje Obozy wakacyjne 2013

LSO Diecezja Gliwicka

Nowości w serwisie

Obozy wakacyjne 2013

Share

wakacje 2013Trwa przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczne obozy wakacyjne dla ministrantów i lektorów!!! Wyjazd na wakacje i przeżywanie ich w gronie kolegów z różńych parafii, to nie tylko piękna okazja do poznania nowych przyjaciół i nowych okolic, ale także okazja pogłębienia swych więzów z Panem Bogiem i służbą mu w liturgii.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was 2 wakacyjne zaproszenia - na obóz sportowy w Nędzy (rowerowy) i obóz wypoczynkowy w Trzęsaczu (nad morzem). Przyjmujemy zgłoszenia z różnych diecezji!

OBÓZ ROWEROWY W NĘDZY

Obozy mają charakter sportowy - codziennie odbywają się wyprawy na rowerach w ciekawe miejsca okolicy oraz na basen. Zamieszkanie Diecezjalnym Ośrodku Formacyjnym w Nędzy, w pokojach 3, 4 - osobowych z łazienkami. Pełne wyżywienie. Prowadzącym obozy jest ks. Jacek Skorniewski - diecezjalny duszpasterz LSO. 

Terminy  obozów:

  • Turnus I (dla szkół podstawowych) - 1-12 lipca 2013
  • Turnus II (dla gimnazjalistów i starszych) - 15-26 lipca 2013

Koszt: 390 zł, w tym 50 zł zaliczki płatnej przy zgłoszeniu.

Informator o obozach tutaj.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej lub drogą mailową - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Szczegółowe informacje dla uczestników obozów znajdują się na karcie obozowej, którą otrzymuje się w momencie wysłania zgłoszenia na turnus. Prosimy Czcigodnych Księży o zachęcenie swych podopiecznych do udziału w diecezjalnych wakacjach dla LSO! O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

Zgłoszenia na obozy wakacyjne
Imię i nazwisko uczestnika (*)
Nieprawidłowe dane
Rok urodzenia (*)
Nieprawidłowe dane
Parafia (wezwanie) (*)
Nieprawidłowe dane
Miejscowość (*)
Nieprawidłowe dane
Wybierz turnus (*)

Nieprawidłowe dane
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej (*)
Nieprawidłowe dane
E-mail do korespondencji (*)
Nieprawidłowe dane
Telefon kontaktowy (*)
Nieprawidłowe dane


OBÓZ NAD MORZEM W TRZĘSACZU

Obóz odbywać się będzie w Młodzieżowym Ośrodku Szkolno-Wypoczynkowym w Trzęsaczu (150 m. od morza). Zamieszkanie w 4 - osobowych pokojach z łazienkami.. W okolicy wiele pięknych miejsc i atrakcji turystycznych. Prowadzącym obóz jest ks. Marcin Szaboń - wikariusz parafii NSPJ w Bytomiu-Szombierkach.

Termin obozu: 21 lipca - 1 sierpnia 2013

Koszt: 1120 zł.

Informator o obozach tutaj.

Zapisy i informacje przyjmowane są telefonicznie przez ks. Marcina Szabonia (tel. 691034934).