You are here: Start Formacja Kursy diecezjalne Nowi lektorzy 2018

LSO Diecezja Gliwicka

Nowości w serwisie

Nowi lektorzy 2018

Share

lektorzy2018aDiecezjalny kurs lektorski 2018 zakończony! W niedzielę 8 kwietnia 2018 r. w kościele parafialnym w Nędzy, w czasie mszy świętej koncelebrowanej przez kilkunastu księży pod przewodnictwem ks. dziekana Gotfryda Fessera z Rud, 50 absolwentów tegorocznego kursu zostało pobłogosławionych do spełniania funkcji lektora. Gratulujemy nowym lektorom i życzymy im Bożego błogosławieństwa!

Galeria zdjęć (zobacz)

Lista nowych lektorów:

1. Filip Jeż – z parafii NMP Matki Kościoła w Zabrzu-Helence
2. Marcin Kowoll – z parafii św. Antoniego w Tworogu
3. Marcin Mączyński – z parafii Wniebowzięcia NMP w Rudach
4. Kacper Staniek – z parafii NMP WW w Gliwicach-Sośnicy
5. Marek Czogała – z parafii NSPJ w Turzu
6. Szymon Cieślik – z parafii MB Nieustającej Pomocy w Pyskowicach
7. Andrzej Sanocki – z parafii Chrystusa Króla w Gliwicach
8. Łukasz Chmielorz – z parafii św. Antoniego w Tworogu
9. Piotr Stefaniszyn – z parafii NSPJ w Turzu
10. Dawid Kuś – z parafii Wniebowzięcia NMP w Zbrosławicach
11. Krystian Prządka – z parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy
12. Miłosz Karwot – z parafii św. Michała Archanioła w Żernicy
13. Jakub Rygiel – z parafii św. Anny w Dziergowicach
14. Mikołaj Kasper – z parafii MB Nieustającej Pomocy w Pyskowicach
15. Wiktor Siemieńczuk – z parafii Chrystusa Króla w Gliwicach
16. Dominik Małoszyc – z parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy
17. Krzysztof Czerw – z parafii św. Mikołaja w Pyskowicach
18. Kacper Warzecha – z parafii NMP WW w Gliwicach-Sośnicy
19. Robert Radaj – z parafii MB Różańcowej w Nędzy
20. Marcin Wasant – z parafii NMP Matki Kościoła w Zabrzu-Helence
21. Bartłomiej Buk – z parafii NMP WW w Gliwicach-Sośnicy
22. Dawid Jendrysik – z parafii św. Anny w Dziergowicach
23. Dominik Tomiczek – z parafii Wniebowzięcia NMP w Rudach
24. Jakub Jaszczyszyn – z parafii MB Nieustającej Pomocy w Pyskowicach
25. Paweł Ziaja – z parafii Wniebowzięcia NMP w Zbrosławicach
26. Mateusz Swoboda – z parafii św. Antoniego w Tworogu
27. Michał Fulczyk – z parafii św. Józefa Robotnika w Taciszowie
28. Marcel Holetzke – z parafii św. Mikołaja w Pyskowicach
29. Jakub Pielczyk – z parafii Wniebowzięcia NMP w Rudach
30. Bartłomiej Kuziel – z parafii św. Józefa Robotnika w Taciszowie
31. Damian Dudek – z parafii Wniebowzięcia NMP w Rudach
32. Piotr Makowiak – z parafii św. Anny w Dziergowicach
33. Artur Jarzombek – z parafii św. Anny w Babicach
34. Piotr Badura – z parafii św. Anny w Babicach
35. Rafał Górka – z parafii św. Antoniego w Gliwicach
36. Jakub Glazer – z parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy
37. Jan Gwozdek – z parafii św. Marcina w Paczynie
38. Paweł Idzik – z parafii Wniebowzięcia NMP w Zbrosławicach
39. Ignacy Perkosz – z parafii św. Michała Archanioła w Żernicy
40. Damian Marek – z parafii Wniebowzięcia NMP w Rudach
41. Mateusz Szotowski – z parafii NMP Matki Kościoła w Zabrzu-Helence
42. Adam Suliga – z parafii św. Bartłomieja w Smolnicy
43. Ryszard Podsiadło – z parafii Trójcy Świętej w Bargłówce
44. Jakub Frejno – z parafii Wszystkich Świętych w Bojszowie
45. Bartosz Matyja – z parafii św. Mikołaja w Pyskowicach
46. Robert Sowa – z parafii Wniebowzięcia NMP w Zbrosławicach
47. Remigiusz Pietrasik – z parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy
48. Marek Gałeczka – z parafii św. Antoniego w Gliwicach
49. Dominik Śliwka – z parafii św. Barbary w Bytomiu
50. Jacek Gazda – z parafii św. Marcina w Paczynie

lektorzy2018