You are here: Start Formacja Kursy diecezjalne Nowi lektorzy 2016

LSO Diecezja Gliwicka

Nowości w serwisie

Nowi lektorzy 2016

Share

lektorzy2016W niedzielę 3 kwietnia 2016 r. w kościele parafialnym w Nędzy odbyła się uroczysta promocja lektorska 39 absolwentów tegorocznego diecezjalnego kursu lektorskiego. 

Uroczystej mszy świętej przewodniczył ks. Gotfryd Fesser z Rud. Cieszymy się, że kolejni nasi bracia podejmą odpowiedzialność za czytanie Słowa Bożego w swoich parafiach! 

Oto nasi nowi lektorzy:

Michał Galli – z parafii MB Różańcowej w Nędzy
Krzysztof Gajewski – z parafii MB Kochawińskiej w Gliwicach
Dawid Szymik – z parafii NSPJ w Turzu
Maciej Front – z parafii Wniebowzięcia NMP w Zbrosławicach
Adam Czerw – z parafii św. Mikołaja w Pyskowicach
Daniel Krajewski – z parafii MB Kochawińskiej w Gliwicach
Grzegorz Paleta – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Konrad Szpilowski – z parafii MB Nieustającej Pomocy w Pyskowicach
Krzysztof Machaj – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Andrzej Sobota – z parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy
Mateusz Szafrański – z parafii Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach
Dominik Lebiedziński – z parafii MB Nieustającej Pomocy w Pyskowicach
Sebastian Front – z parafii Wniebowzięcia NMP w Zbrosławicach
Tomasz Peisert – z parafii Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach
Łukasz Dworniczek – z parafii Wniebowzięcia NMP w Zbrosławicach
Grzegorz Zdziebko – z parafii św. Jerzego w Gliwicach-Łabędach
Andrzej Kałus – z parafii MB Różańcowej w Nędzy
Adam Sieber – z parafii św. Mikołaja w Pyskowicach
Mariusz Wasieczko – z parafii św. Bartłomieja w Smolnicy
Adam Bączkowski – z parafii Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach
Aleksander Rusin – z parafii św. Michała Archanioła w Żernicy
Kamil Król – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Dominik Stolz – z parafii MB Nieustającej Pomocy w Pyskowicach
Daniel Sałamacha – z parafii św. Jerzego w Gliwicach-Łabędach
Radosław Biliński – z parafii Wniebowzięcia NMP w Zbrosławicach
Dominik Wąglorz – z parafii Chrystusa Króla w Gliwicach
Szymon Pawliczek – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Jakub Siemieniaka – z parafii Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach
Dominik Kaczmarczyk – z parafii MB Różańcowej w Nędzy
Tomasz Starościak – z parafii MB Nieustającej Pomocy w Pyskowicach
Kacper Śmieszek – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Bartłomiej Michnik – z parafii Chrystusa Króla w Gliwicach
Łukasz Czogalik – z parafii św. Jadwigi w Markowicach
Robert Tkocz – z parafii św. Anny w Babicach
Marek Pielczyk – z parafii MB Różańcowej w Nędzy
Sebastian Tkacz – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Patryk Górka – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Tomasz Miciak – z parafii Chrystusa Króla w Gliwicach
Mateusz Spura – z parafii św. Mikołaja w Pyskowicach

Zobacz galerię zdjęć.