You are here: Start Formacja Kursy diecezjalne Nowi lektorzy 2014

LSO Diecezja Gliwicka

Nowości w serwisie

Nowi lektorzy 2014

Share

lektorzy2014W niedzielę 6 kwietnia 2014 r. w kościele parafialnym w Nędzy odbyło sięustanowienie w funkcji lektora 36 absolwentów tegorocznego diecezjalnego kursu lektorskiego. 

Uroczystej mszy świętej przewodniczył ks. Gotfryd Fesser z Rud w koncelebrze diecezjalnego duszpasterza LSO i kilku księży z parafii nowych lektorów. Cieszymy się, że kolejni nasi bracia podejmą odpowiedzialność za czytanie Słowa Bożego w swoich parafiach! 

Oto nasi nowi lektorzy:

Paweł Kaduk – z parafii Wszystkich Świętych w Bojszowie
Piotr Tomański – z parafii św. Anny w Babicach
Paweł Kochany – z parafii Miłosierdzia Bożego w Gliwicach
Miłosz Wiencierz – z parafii NSPJ w Turzu
Mateusz Sklorz – z parafii św. Wojciecha w Bytomiu
Patryk Szymik – z parafii NSPJ w Turzu
Tomasz Kowalski – z parafii św. Anny w Babicach
Bartłomiej Stodulski – z parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy
Tomasz Mężyński – z parafii św. Mikołaja w Pyskowicach
Jakub Szczepański – z parafii św. Mikołaja w Pyskowicach
Piotr Miłkowski – z parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy
Bartłomiej Szewczyk – z parafii Wszystkich Świętych w Bojszowie
Mateusz Wyleżoł – z parafii Wszystkich Świętych w Bojszowie
Adam Sankowski – z parafii Miłosierdzia Bożego w Gliwicach
Szymon Zdański – z parafii św. Bartłomieja w Smolnicy
Dominik Kamiński – z parafii św. Anny w Dziergowicach
Aleksander Żydek – z parafii św. Anny w Dziergowicach
Patryk Gądek – z parafii św. Anny w Dziergowicach
Łukasz Staroń – z parafii św. Bartłomieja w Smolnicy
Patryk Gołąb – z parafii św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy
Paweł Cetnarowski – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Błażej Majnusz – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Jakub Ślazyk – z parafii św. Floriana w Miedarach
Mateusz Poloczek – z parafii św. Mikołaja w Pyskowicach
Mariusz Świerzy – z parafii NSPJ w Nakle Śląskim
Wojciech Myśliwiec – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Paweł Materzok – z parafii MB Różańcowej w Nędzy
Paweł Pajonczek – z parafii św. Anny w Dziergowicach
Paweł Oprzondek – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Tomasz Suchoń – z parafii Miłosierdzia Bożego w Gliwicach
Robin Ludwig – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Grzegorz Sołtysiak – z parafii Miłosierdzia Bożego w Gliwicach
Bartłomiej Dapkun – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Mateusz Mysłek – z parafii Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie
Martin Pająk – z parafii św. Floriana w Miedarach
Tomasz Olszok – z parafii św. Floriana w Miedarach

Zobacz galerię zdjęć.