You are here: Start Formacja

LSO Diecezja Gliwicka

Nowości w serwisie

Formacja

Nowi lektorzy 2019

lektorzy201931 marca 2019 r. w kościele parafialnym w Nędzy ks. Biskup Andrzej Iwanecki pobłogosławił 39 nowych lektorów. Zapraszamy do przeczytania relacji z tego wydarzenia, znajdującej się na stronie "Gościa Niedzielnego" (zobacz).

 

Wakacje na rowerze 2019

Czas już pomyśleć o fajnych wakacjach! Przyjmujemy zgłoszenia na rowerowe obozy ministranckie! Zapraszamy!

Zapisy: tutaj. Informator: pobierz. Plakat: pobierz.

Wakacje2019-1

 

Diecezjalne kursy formacyjne LSO 2018

kursyRozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń udziału w nowej edycji diecezjalnych kursów formacyjnych - dla lektorów, dla ceremoniarzy i dla animatorów, które odbywać się będą w roku szkolnym 2018/2019 w Diecezjalnym Ośrodku Formacyjnym LSO w Nędzy.

Zgłoszeń dokonywać mogą wyłącznie duszpasterze - za pomocą formularza z okienka na stronie głównej, pocztą elektroniczną ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub telefonicznie (601517118). Szczegółowe informacje poniżej oraz w informatorze (pobierz).

Więcej…
 

Nowi lektorzy 2018

lektorzy2018aDiecezjalny kurs lektorski 2018 zakończony! W niedzielę 8 kwietnia 2018 r. w kościele parafialnym w Nędzy, w czasie mszy świętej koncelebrowanej przez kilkunastu księży pod przewodnictwem ks. dziekana Gotfryda Fessera z Rud, 50 absolwentów tegorocznego kursu zostało pobłogosławionych do spełniania funkcji lektora. Gratulujemy nowym lektorom i życzymy im Bożego błogosławieństwa!

Więcej…
 

Znaki Służby Liturgicznej


dla mlodziezylektorzy1Od kilku lat dostępne są w sprzedaży specjalne znaki Służby Liturgicznej, zatwierdzone przez Podkomisję ds. Służby Liturgicznej działająca przy Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów,

Więcej…
 
Strona 1 z 5

Kalendarz liturgiczny

Pełne teksty dzisiejszej liturgii.

Dołącz do nas na Facebooku

Zapisy na wakacje

Wakacje2019-1

LICZNIK WOLNYCH MIEJSC

TURNUS I: 6, TURNUS II: 11

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości 

feed-image Feed Entries