You are here: Start Aktualności Z diecezji

LSO Diecezja Gliwicka

Nowości w serwisie

Z diecezji

Statystyka 2013/2014

statystykaZapraszamy do zapoznania się z nową statystyką udziału parafii w diecezjalnym duszpasterstwie LSO w roku szkolnym 2013/2014..

Więcej…
 

Msza Krzyżma

olejeW Wielki Czwartek (17 kwietnia 2014 r.) w kościele katedralnym naszej diecezji odbędzie się o godzinie 9.30 Msza Krzyżma, w czasie której Ksiądz Biskup poświęci święte oleje, a księża odnowią swe kapłańskie przyrzeczenia. Na tę ważną i piekną mszę świętą zapraszamy wszystkich ministrantów! 

 

Diecezjalna Diakonia Liturgiczna

modlitwa2W naszym serwisie uruchomiony został nowy dział poświęcony działalności powstającej aktualnie Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej

Więcej…
 

Statystyka 2012/2013

statystykaJako podsumowanie pracy Diecezjalnego Duszpasterstwa LSO w roku szkolnym 2012/2013, została opracowana nowa statystyka, obrazująca udział poszczególnych parafii w inicjatywach diecezjalnych.

Więcej…
 

Legitymacje szybciej!

legDobra wiadomość dla zamawiających legitymacje! Udało nam się skrócić czas oczekiwania na otrzymanie zamówionej legitymacji! Już nie jesteśmy zmuszenii zbierać 50 zamówień, by przesłać je do produkcji. Teraz drukujemy nawet pojedyncze zamówienia - po kilku dniach od wysłania swych danych masz nową legitymację w ręku!

 
Strona 1 z 4
feed-image Feed Entries