You are here: Start Aktualności Różne

LSO Diecezja Gliwicka

Nowości w serwisie

Różne

Szachowe Mistrzostwa Polski

szachyZe Starachowic dotarło do nas zaproszenie na X mistrzostwa Polski ministrantów w szachach - odbędą się w dniach 24 i 25 listopada br. Zainteresowanych prosimy o zapoznabie się regulaminem rozgrywek (pobierz) i plakatem Mistrzostw (pobierz).

 

VII Ogólnopolska Pielgrzymka LSO

pielgrzymka-ministrantow-2017 plakat-e1490979528364-300x269W sobotę 17 czerwca br. w Poznaniu odbędzie się VII Ogólnopolska Pielgrzymka Ministrantów i Lektorów. Miejscem, do którego będziemy pielgrzymować jest najstarsza na ziemiach polskich katedra pw. św. App Piotra i Pawła. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa Idźcie i głoście.

Więcej…
 

Legitymacje dla diecezji kieleckiej

diecezja kieleckaDiecezja kielecka to czwarta diecezja, która podjęła z nami współpracę w projekcie nowych legitymacji LSO! Właśnie został opracowany i uzgodniony wzór graficzny rewersu ich legitymacji i zaczyna się produkcja. Cieszymy się, że nasz pomysł dotrze do kolejnych ministrantów!

Więcej…
 

Legitymacje dla archidiecezji katowickiej

katowArchidiecezja katowicka to kolejna diecezja, która podjęła z nami współpracę w projekcie nowych legitymacji LSO! Właśnie otwarta została procedura zamawiania legitymacji dla tamtejszych parafii. Drukowane są już pierwsze egzemplarze dla jednej z nich.

Więcej…
 

Zaproszenie na wyścigi rowerowe!

plakat-b3Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Urząd Miasta Zabrze zapraszają na XIII Wyścigi Rowerowe Niezrzeszonych. Odbędą się one w niedzielę 29 września 2013 r. o godzinie 13.00 w Zabrzu. Bliższe informacje znaleźć można na stronie www.wyscigizabrze.pl. 

 
Strona 1 z 3
feed-image Feed Entries